اصول سئو چیست ؟ 24 اصل لازم برای رسیدن به رتبه یک فرادرس مجله‌

اصول سئو چیست ؟ 24 اصل لازم برای رسیدن به رتبه یک فرادرس مجله‌

پس از آنکه صفحات شما در دسترس گوگل قرار گرفت، محتوای آن بررسی شده و موضوع صفحه تعیین میگردد. نگارش محتوا علاوه بر توجه به مخاطب نیازمند شناخت دقیق از الگوریتم های گوگل برای بررسی و درک آن است. سایت های بسیاری وجود دارند که صفحات آنها مملو از محتوای غنی و ارزشمند است ولی به دلیل عدم شناخت از این الگوریتم ها موفقیتی در سئو کسب نمیکنند. از جمله این روش ها می توان به ایجاد ابزارک هایی برای درج لینک های فراوان در صفحات، استفاده افراطی از کلمات کلیدی و ساخت PBN (شبکه های وبلاگ خصوصی) با هدف ایجاد بک لینک اشاره کرد.

در همین زمان گوگل، الگوریتم Rank Brain را برای ایجاد یادگیری ماشینی در رتبه بندی خود لحاظ کرد. 2010- گوگل سیستم کرول و ایندکس خود را بهبود داد و توانست با سرعتی 50 درصد بیشتر از گذشته به ایندکس محتوا بپردازد. همچنین گوگل real-time search را به عنوان ویژگی دیگری ارائه داد که هوش مصنوعی بر اساس میزان جستجوی کلمات، کلمه بعدی جستجوی شما را حدس می زند. پدر تمام موتور های جستجو، با نام Archive توسط Alan Emtage دانشجوی دانشگاه مک گیل در مونترال و سال 1990 (تنها یک سال پس از ایجاد WWW) اختراع شد. با این حال Archive توانایی نشان دادن اطلاعات محدودی مانند لیست بندی ها بود و توانایی نمایش محتوا به مخاطب را نداشت.

تفاوت سئو و تبلیغات در گوگل چیست؟

طبق تعریف دومی که در ابتدای صفحه از سئو ارائه کردم، هر اقدامی که به برندینگ شما کمک کند و باعث شود نام شما در ذهن کاربران بماند سئو است. بنابراین از آنجاییکه تبلیغات با این تعریف همخوانی دارد میتوانیم این موضوع را بعنوان یک فاکتور سئو خارجی در نظر بگیریم. عنوان صفحه(page title) ، همان چیزی است که کاربران در هنگام سرچ در نتایج موتورهای جستجو به آن برخورد می کنند. استراتژی سئو، روشی است که در آن عمدتا جزییات و چگونگی انجام دو مقوله مهم تولید محتوا و لینک سازی متناسب با سایت شما مشخص می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات و مشاوره سئو می توانید از طریق سایت سئوکار با ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات سئو به وب سایت شرکت سئوکار مراجعه نمایید. در صفحه نتایج بعضی از کوئری‌های جستجو، اگر هیچ صفحه دیگری به جز شما از اسکیما استفاده نکرده باشید، احتمال افزایش نرخ کلیک لینک‌های شما افزایش پیدا می‌کند.

  • به این ترتیب دیگر از راهکارهای تکراری استفاده نخواهید کرد و به دنبال ایده‌های جدید و نو خواهید بود.
  • همانظور که مشخص است نیت کاربر از جستجوی کلمه قهوه کسب اطلاعات درباره قهوه است.
  • در این مورد پیشنهاد میشود اگر در یک نیچ کسب و کار بسیار تخصصی فعالیت دارید سعی کنید در حوزه مادر کسب و کار شروع به تولید محتوا کنید.

بطور کلی این موارد مهمترین نکات برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل هستند. یک سایت بدون نداشتن سئو هرگز در نتایج موتورهای جستجو رشد نمی‌کند و محکوم به نابودی و شکست نیز خواهد بود. اگر شما هم جز افرادی هستید که می‌خواهید کسب و کار پررونقی از طریق سایت خود داشته باشید حتماً برای سئو سایت خود ارزش زیادی قائل شوید.

دوست داری یکم فیلم سئو ببینی؟