دکل لیفتراک 4 نوع + 4 ویژگی انتخاب تسیکو | توکو لیفتراک

ارائه قطعات اورجینال باکیفیت و تضمین کارکرد آن ازجمله وظایفی است که باید فروشندگان قطعات همواره به آن توجه نمایند. برای پایین آوردن دکل و بار، فرآیند توضیح داده شده در بالا در جهت مخالف اتفاق می‌افتد. علاوه بر این، یک شیر جریان، جریان سیال هیدرولیک را تنظیم می‌کند.

خانه / قطعات یدکی لیفتراک / قطعات یدکی لیفتراک سهند / بلبرینگ کامل دکل لیفتراک سهند-4تن

دکل لیفتراک 4 نوع + 4 ویژگی انتخاب تسیکو | توکو لیفتراک

و این به جلوگیری از افت غیرقابل کنترل بار توسط گرانش کمک می‌کند. لنگرها همان چیزی هستند که زنجیر را به کالسکه و ریل‌های دکل محکم می‌کنند. انواع مختلفی از دکل‌های لیفتراک وجود دارد که، متناسب با مشاغل مختلف و مشخصات حمل و نقل مواد برای جابجایی است.

  • به طور کلی دکل لیفتراک از نظر تعداد جک به دو نوع تک جک و دو جک تقسیم می شود.
  • طبق مطالب عنوان شده در بالا، انواع مختلفی از دکل ها در بازار عرضه شده و با نام های مختلفی شناخته می شوند که در این مطلب به آن ها و کاربردشان پرداخته شد.
  • تعمیرکاران تامین دنیای هوشمند سپاهان در هر شرایطی در خدمت شما هستند تا با بهترین شرایط و امکانات مشکلات دکل یا هر قطعه ی دیگر لیفتراک تان را رفع کنند.
  • مطالب زیر به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کلی در مورد نحوه عملکرد دکل را ارائه می دهد، در حالی که به انواع مختلف دکل موجود را نیز می پردازد.
ارتفاع برخی از انواع دکل‌های جمع شده به گونه‌ای است که راننده لیفتراک به راحتی می‌تواند در داخل کانتینرها و ورودی با ارتفاع کم تردد کند. آیا در مناطق کم ارتفاع مانند نیمه تریلر یا واگن‌های ریلی کار می‌کنید؟ برای اطمینان از آسیب نرساندن به سقف، به بالابر رایگان یا لیفتراک دکل کامیون نیاز دارید. 4- شیلنگ‌ها یا خطوط هیدرولیک به بالابر و سیلندرهای کج در دکل متصل می‌شوند. حداکثر ارتفاع دوشاخه (MFH) نشان می‌دهد که وقتی دکل لیفتراک را به طور کامل باز کنید، چنگال‌ها تا چه اندازه بالا می‌روند. حداکثر ارتفاع آن از زمین تا بالای چنگال‌ها اندازه گیری می‌شود. اگر لیفتراک شما باید زیر درب گاراژ یا کانتینر حرکت کند، ارتفاع پایین‌تر ممکن است مهم باشد.

کالسکه، یک قاب فولادی جامد است که در داخل ریل‌های دکل قرار می‌گیرد. کالسکه بخشی از لیفتراک است که، در واقع بار را بالا و پایین می‌برد. چنگال‌ها یا سایر لوازم جانبی به همراه تکیه‌گاه بار، روی کالسکه نصب می‌شوند. چرا این اندازه گیری ارتفاع چنگال بالابر آزاد مهم است؟ زیرا یک لیفتراک بالابر آزاد می‌تواند در مناطق کم ارتفاع مانند نیمه تریلرها بدون آسیب رساندن به سقف بلند شود. هرچه تعداد کشوهای دکل لیفتراک بیشتر باشند دستگاه قادر خواهد بود تا بار را تا ارتفاع بیشتری بالا ببرد.

فروشگاه لوازم یدکی تهران لیفتراک تمامی لوازم یدکی لیفتراک هلی را برای شما عزیزان تهیه کرده است. دکل دو مرحله ای، یکی از قطعات لیفتراک است که از دو قسمت تشکیل شده است؛ قیمت خارجی دکل که ثابت است و حرکت نمی کند و قیمت داخلی دکل که متحرک است و هنگام بالا بردن و حرکت دادن شاخک ها به حرکت در می آید. دکل های ساده یا دو مرحله‌ای بدون بالابر آزاد دارای اجزای کمتری برای مبهم کردن دید اپراتورها هستند. اگر به بالابر رایگان نیاز ندارید، بهتر است یکی از این دکل‌ها را انتخاب کنید زیرا بهترین دید را ارائه می‌دهند.

خبر خوش برای پاکبانان تهرانی واریزی شگفت انگیز به حقوق کارگران شهرداری از خرداد