مواد اولیه تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی تولیدی یکبار مصرف | ایران کاپ

، آرم های چاپ شده ، طرح های قهوه ، چای یا هر نوشیدنی و موارد دیگر. یک لیوان کاغذی از تبدیل درخت به کاغذ و گذراندن مراحل تبدیل ان به خمیر کاغذی تشکیل می شود. پس از قطع کردن درختان، آنها را کنده می کنند و سپس آنها را به تراشه های چوب تبدیل کرده و طی فرآیند مکانیکی، آنرا به خمیر تبدیل مینمایند.سپس خمیر را در دمای بالا در مخلوطی از هیدروکسید سدیم و سولفید سدیم میپزند.

دستگاه لیوان کاغذی قیمت

مواد اولیه به کار رفته برای تولید انواع ظروف یکبار مصرف گیاهی، شامل باگاس است که عمدتاً از آن‌ با عنوان گرانول‌ گیاهی یاد می‌کنند. گرانول‌های گیاهی معمولاً شامل ساقه نیشکر، نشاسته ذرت یا تراشه‌های چوب هستند که با ترکیب شدن با مواد گیاهی دیگر، مثل اسیدهای چرب گیاهی و همچنین، موم عسل از مقاومت بیشتری در برابر ضربه و مایعات برخوردارند. ظروف یکبار مصرف، از جمله ابزارهای پرکاربرد و پرفروش در بازار ایران هستند که مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار گرفته‌اند. ظروف یکبار مصرف موجود در بازار با توجه به مواد اولیه‌ای که برای ساخت آنها به کار گرفته می‌شود، در دسته‌بندی‌های مختلف قرار می‌گیرند و دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشند. مواد اولیه ظروف یکبار مصرف دارای انواع خاصی هستند که در نهایت به شکل گرفتن ظروفی منجر می‌شوند که برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. ظرف های یکبار مصرف از پلیمرهای مختلف چون پلی اتیلن ، پلی پروپیلن و پلی استایرن ساخته می شوند که هر یک از این مواد اولیه لیوان یکبار مصرف ویژگی و خصوصیات خاص خود را دارد.

فضای مورد نیاز برای خط تولید لیوان کاغذی

حالا که تصمیم به کارآفرینی گرفته اید ،باید تمام سختی ها و مشکلات آن را به جان بخرید و در این راه کم نیاورید و این موضوع را بدانید که دعای خیر تیم ماهان تیموری به دنیال شماست. موقع خرید با این به این توجه کرد استروک ها گرماژ بالایی داشته تا در مقابل داغی نوشیدنی نشئتی پیدا نکنند.

  • دسته بندی دستگاه به صورتی است که سبب اجرای چندین بخش شده و کمک می کند که بسته بندی لیوان به طور دقیق صورت بگیرد.
  • سایر ظروف یکبار مصرف در سه دسته کلی، ظروف شیشه‌ای، پلاستیکی و طلقی قرار می‌گیرند که در این قسمت به صورت مجزا مواد اولیه هر یک را بررسی خواهیم نمود.
  • ظروف یکبار مصرف کاغذی و گیاهی که در بخش قبل به صورت کامل به آنها اشاره کردیم، از جمله ظروف یکبار مصرفی هستند که امکان بازیافت آن‌ها به دلیل پلیمرهای موجود در آن‌ها وجود دارد.
  • استفاده از فوم پلی استایرن در بسته بندی مواد غذایی بسیار رایج است و در تهیه لیوان ها، بشقاب، کارتن های تخم مرغ و … کاربرد دارد.

این محصول مجهز به یک رادیاتور خنک کننده روغن بوده است و در ابعاد مختلف تولید می شود. نکته مهم دیگر در ساخت دستگاه ظروف یکبار مصرف شیراز میزان تولید لیوان در دقیقه می باشد. آیا به فکر خرید تجهیزات خط تولید لیوان کاغذی هستید اما نمی دانید که به کجا مراجعه کنید؟ شویاسازان در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. تمامی تجهیزات مورد نیاز شما را شویاسازان با کیفیت عالی و مناسب در اختیارتان قرار می دهد.

این دستگاه به طور متوسط میتواند دو شیفت کاری کار کند و میزان کمترین درآمد در یک شیفت بین 345 تا 375 هزار تومان به صورت روزانه می باشد. نکته مهم این است که این کسب و کار نیازی به سوله یا کارخانه ندارد و میتوانید در یک اتاق 12 متری نیز کارتان را شروع کنید. مقوای تولید شده در این مجموعه، از خمیر گیاهی باگاس (ساقه نیشکر) تهیه شده است.

استروک لیوان کاغذی

مواد اولیه تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی تولیدی یکبار مصرف | ایران کاپ