نظرسنجی: از بهترین کارت گرافیک چقدر خیلی درآمد دارید؟

کاربران با استفاده از این کارت گرافیک میتوانند از قابلیت اجرای بازی در رزولوشن 8K بهرمند شوند. علاوه بر این، سیستم آماری کاپریلا با بهرهگیری از سیستم آمارگیری مبتنی بر گوگل آنالیتیکس، در تشخیص کلیکهای صحیح و غیرتکراری دقت بسیار زیادی دارد. فهرستسازی یا Indexing: پس از این، گوگل به تحلیل لینکهایی میپردازد که توسط باتها کشف شدهاند و تلاش میکند موضوع صفحه را درک کند. AMD قرار نیست تا مدتی بعد در سال 2023 محصولات میان رده فعلی خود را جایگزین کند. هوش مصنوعی توانسته در حوزه آموزش و پرورش نقش مهمی را ایفا کند مانند آموزش و یادگیری کودکان و ارزیابی استعداد و توانایی آنان. فراموش نکنید که این محصول در کشورمان بسیار گرانتر از ارزش واقعی آن است. کارت گرافیک باید به گونهای باشد که نه ضعیفتر از نیاز واقعی ما باشد و نه بیشتر از بودجه در نظر گرفته شده برای آن هزینه شود. اگر در فکر سر و هم کردن یک سیستم گیمینگ هستید، انتخاب کارت گرافیک یا همان پردازنده گرافیکی از اهمیت بسزایی برخوردار است. اگر به دنبال اسمبل کردن سیستم خود با بودجه زیاد و بهترین کارت گرافیک 2021 با توانمندی بالا هستید، RTX 3090 گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. Nvidia Geforce RTX 3090 به عنوان پرچمدار انویدیا در لیست بهترین کارت گرافیک 2021 قرار گرفته است.

مقاله پیشنهادی : چگونه دمای کارت گرافیک را کاهش دهیم؟ در مقاله جداگانهای به FSR و DLSS پرداخته شده و خلاصه این که DLSS با تضعیف کمتر کیفیت تصویر عملکرد را بهبود میبخشد، اما FSR برای هر GPU مناسب است. همانطور که میدانید، شرایط نامساعد در بازار سخت افزار موجب تفاوت قیمت زیادی در بازار کارت گرافیکها شده است. متاسفانه کمیابی برخی از قطعات و گرانی سخت افزارها، انتخاب بهترین کارت گرافیک 2021 را به چالش میکشد و انتخاب را از آنچه که هست، سختتر میکند. به همین دلیل بازار فروش سخت افزارهای مخصوص بازی همیشه پر رونق است. هرچه میزان رزولوشن نمایشگر بیشتر باشد به راندمان بیشتری نیاز پیدا خواهید کرد؛ برای مثال، هنگام کار با کیفیت 1080 نیازی به یک GPU رده بالا ندارید. با توجه به این دو فاکتور میتوانید بهترین خرید را برای خودتان رقم بزنید البته باید به این نکته توجه داشته باشید که شما میتوانید با خرید لپتاپ، لپ تاپ با کیفیت و با قیمت مناسب خریداری کنید. از سوی دیگر، DLSS از anti-aliasing جهت افزایشِ راندمان و ارائهی کیفیت تصویرِ مشابه و از upscaling با هدف مقیاسپذیری و ارتقای رزولوشن بهره برد. در ادامه مقاله، با میزان بازدهی و رزولوشن هدف آشنا خواهید شد و این امر، مقایسه کارت گرافیکها را آسانتر خواهد کرد.

قبل از خرید بهترین کارت گرافیک 2021 از توان منبع تغذیهای (psu) و تعداد اتصالات مورد نیاز، اطمینان خاطر کسب کنید؛ برای مثال، سازندگان انویدیا یک منبع تغذیه یا psu، 650 واتی با کانکتور PEG با 6پین یا 8پین جهت تغذیه RTX 2070 Super توصیه میکنند. GTX 1650 Super در واقع جای RX 570 4Gb را میگیرد. بیشتر از 10هزار هستهی کودا در کنار 24 گیگابایت حافظهی سریع GDDR6X باعث شده تا Nvidia Geforce RTX 3090 بتواند توانمندترین کارت گرافیک در حال حاضر باشد. شما در این مدل به 512 گیگابایت حافظه داخلی از نوع SSD دسترسی خواهید داشت و همچنین میتوانید به لطف حافظه رم 16 گیگابایتی DDR4 3200MHz چندین برنامه را در کنار هم اجرا کنید و از قابلیت مولتی تسکینگ عالی نهایت لذت را ببرید. در این بازه، بازی تجربه مناسب و بسیار روان و لذتبخشی را ارائه میدهد و تفاوت آن نسبت به نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه به شدت محسوس است. شرایط حاکم به حدی بحرانی است که بهترین سازندگان کارت گرافیک به صراحت خبر از افزایش قیمت محصولات در ماههای آینده دادهاند.