021-44594412 سقف کاذب زیرسازی اصلی G S.T تعرفه قیمت سقف کاذب سقف کاذب GST | panelgachikanaf

این پروفیل‌ها خود آلومینیومی هستن که البته معدودی از پیمانکارها سو استفاده کرده و پروفیل رو گالوانیزه می‌اندازن. به طور کلی سقف کاذب برای فضاهای مختلف قابل استفاده بوده و کاربردهای زیادی داره. اما فکر می‌کنین بخاطر چه مزایا و معایبی سقف کاذب اینقدر پرکاربرد هست؟ برای اطلاع از این موضوع با ما همراه باشین. سقف مدل کاذب، ارتفاع اتاق را کم کرده و برای کسانی که سقف‌ های بلند را ترجیح می‌دهند، گزینه‌ی مناسبی نخواهد بود. در این حالت POP باید در برابر آب مقاوم باشد تا از آسیب دیدن آن جلوگیری شود.

  • شاید همه ما با متریال سقف کاذب اداری کشسان آشنایی نداشته باشیم و از این المان تاکنون استفاده نگرده باشیم و لازم است بدانیم محصول ذکر شده نسل جدید و یک محصول نو و به روزدر صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی به شمار می آید.
  • تایل های آکوستیک به دلیل دارا بودن قابلیت جذب صدا از انواع ساده تایل های گچی گران تر می باشند.
  • پیشنهاد ما استفاده از لامپ رشته‌ای است به طوریکه سر تا سر کشسان را در بر بگیرد.
  • در این مطلب درباره ی هر آنچه از اجرای سقف کاذب باید بدانیم صحبت کردیم.
  • بستگی به محیط اجرای سقف دارد و به طور کلی سقف کناف یه سقف عمومی هست و برای هر فضایی قابل استفاده است.
برای انجام این کار در بدنه‌ های کناف پروفیل‌ های مخصوص سقف آسمان مجازی را نصب کرده و سپس پس از پارچه باریسول مورد نظر را روی آنها نصب می‌ کنند. مهمترین مزیت سقف کاذب کشسان یکپارچه بودن آن است به صورتی که محدودیت ابعاد ندارد ودر هنگام اجرا همانطور که گفته شدسقف با هیچ پروفیل و استراکچری تفکیک نمیگردد. از مزایای مهم دیگر این متریال میتوان به تنوع طرح آن اشاره کرد، میتواند به صورت چاپی و یا ساده و تک رنگ باشد. در این بخش از مقاله به توضیح مختصری از اجرای سقف کاذب اداری کناف میپردازیم و انواع جنس و چگونگی خدمات نصب این محصول را خدمت شما عزیزان توضیح میدهیم.

عواملی وجود دارند که سبب تغییر در قیمت سقف کناف می شوند از جمله این عوامل می توان به قیمت گچ، قیمت مصالح زیرسازی سازه، دستمزد اجرا و قیمت مصالح درزگیری اشاره کرد. با توجه به شرایط و این که شما چه نوع سقف با چه موادی را انتخاب می کنید. سقف چوبی یکی از دیگر انواع سقف های کاذب است که به واسطه زیبایی و دادن حس گرما بسیار پرکاربرد است و سبب بهبود عملکرد ساختمان می شود. این نوع سقف معمولا از جنس چوب است و می تواند سبک معماری داخلی ساختمان را متحول و خاص کند و در واقع می توان گفت زیبایی یک ساختمان را به حد کمال می رساند. این سقف ها در رنگ و طرح های متنوعی و هر کسی با هر سلیقه و بستگی به سایر بخش های ساختمان می تواند از آن استفاده کند.

از جمله مزایای سقف چوبی می توان به جذب صدا، پنهان کردن تاسیسات، مقاومت کافی در مقابل آتش و رطوبت و صرفه جویی در مصرف انرژی اشاره کرد. و این از مزیت های سبک بودن مصالح به کار رفته در آن است. هزینه اجرای آن در مقابل بازسازی و تعمیر سقف اصلی ارزانتر خواهد بود. سقف کاذب علاوه بر جنبه زیبایی و تاثیر مثبت در دکوراسیون داخلی ویژگی هایی دارد که به واسطه آن مورد توجه عده بسیاری از فعالان حوزه ساختمان قرار گرفته است. سقف کاذب به عنوان یک پوشش برای سقف اصلی در نظر گرفته می شود. این پوشش نه تنها زیبایی سقف را دو چندان می کند، بلکه با استفاده از آن می توان تاسیسات و سیم کشی ها را پوشش داد و دغدغه مخفی نگه داشتن آنها را رفع نمود.

سوالات متداول سقف کاذب

021-44594412 سقف کاذب زیرسازی اصلی G S.T تعرفه قیمت سقف کاذب سقف کاذب GST | panelgachikanaf

در سالن‌های عروسی چند طبقه سقف‌های کاذب کناف از انتقال صدا به طبقات بالاتر http://panelgachikanaf.com جلوگیری خواهند کرد. ناگفته نماند که برخی از سقف‌های کاذب مخصوصاً جهت جلوگیری از ورود و یا خروج صدا طراحی شده اند. البته سقف‌های کاذب آلومینیومی هم تا حد زیادی عایق صدا هستند.

معایب سقف کاذب مشبک